پله پیش ساخته

آشنایی با مزایای پله پیش ساخته

ایده های جدیدی که در ساختمان سازی به کار گرفته شده است، باعث رونق هر چه بیشتر این صنعت شده و توجه معماران را به سوی فناوری های نو جلب کرده است. پله پیش ساخته آن ایده خلاقانه ای است که ضمن بالا بردن کیفیت کار، پروژه ساخت و ساز را با سرعت بیشتری به انجام خواهد رساند.

مزیت های پله پیش ساخته

پله پیش ساخته امروزه جای خود را در میان طراحی داخلی و خارجی ساختمان باز کرده و طرفداران بسیاری دارد. در اینجا مزایای استفاده از این پله و دلیل محبوبیت آن آورده می شود.

کاهش هزینه:

اولین چیزی که در ساختمان سازی مورد توجه قرار می گیرد، پایین آوردن هزینه های ساخت و ساز است. معماران در بیشتر مواقع برای ارزان تمام شدن پروژه پله پیش ساخته را پیشنهاد می کنند. هزینه طراحی، اجرا و نصب پله های پیش ساخته بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه خواهد بود.

آشنایی با مزایای پله پیش ساخته

نصب آسان:

از آنجایی که این پله در محل دیگری طراحی و ساخته می شود، در هنگام اجرا کاملا حاضر و آماده بوده و با کمترین آلودگی صوتی و محیطی در محل اصلی نصب خواهد شد. قبل از بتن ریزی سقف مجریان طرح در محل حاضر و ورق های اتصال را قرار داده، و به اجرای راه پله می پردازند.

تنوع پله پیش ساخته:

استفاده از متریال مختلف و مصالح به روز باعث شده مدل های متنوعی از این پله اجرا شود. ایده های معماران و به خصوص طراحان نوگرا باعث شده تنوع پله های پیش ساخته بالا رود. رنگ آمیزی، نورپردازی و تزئینات جذابیت و زیبایی این پله ها را دو چندان می کند.

قابلیت اجرا در ساختمان های مختلف:

طراحی این پله به شکلی است که می توان آن را در محیط های مختلف تجاری مسکونی، ویلایی، شرکت ها، رستوران ها، هتل ها و… براساس سلیقه سفارش دهنده و ابعاد مورد نظر اجرا و نصب گردد.

امکان انتقال و تنظیم ارتفاع:

برخی از مدل های پله پیش ساخته قابلیت مونتاژ و مونتاژ دارند. به این معنی که می توان آن را از یک محل باز و در محل دیگری نصب کرد، در طی انتقال و یا نصب اولیه برای برخی از مدل ها امکان تنظیم ارتفاع و هماهنگ کردن با محیط جدید وجود دارد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *